رونق صنایع‌ دستی زنجان در گرو حمایت از کارگاه‌ های کوچک

رونق صنایع‌ دستی زنجان در گرو حمایت از کارگاه‌ های کوچک
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: حمایت از کارگاه‌های کوچک صنایع‌دستی رونق تولید را به همراه دارد.

به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، امیر ارجمند افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نام‌گذاری شده است، باید به محصولات صنایع‌دستی استان توجه ویژه‌ای شده و برای بازاریابی و فروش تولیدات صنایع‌دستی زنجان در بازارهای داخلی و خارجی، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

وی تصریح کرد: کارگاه‌های کوچک صنایع‌دستی در ایجاد اشتغال، تولید، فراهم کردن بستر مناسب برای نوآوری و افزایش صادرات نقش مهمی دارند. از آنجایی‌ که این کارگاه‌های صنایع‌دستی انعطاف‌پذیری بالایی دارند، کارآفرینی و خلاقیت بیشتری در آن‌ها صورت می‌گیرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان بیان کرد: برای توسعه صنایع‌دستی استان باید از دانش و دستاوردهای روز استفاده شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این استان ۹۰۰۰ کارگاه فعال دارد و امید است که با رفع موانع موجود بر سر راه این تولیدکنندگان، شاهد رشد اقتصاد و اشتغال بیشتر تا پایان امسال در این استان باشیم.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید